Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piła


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Piła. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Piła.