Wieńce i wiązanki pogrzebowe Prudnik


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze można podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Prudnik. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść dokładnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Prudnik.