Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tłuszcz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Tłuszcz. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tłuszcz.