Wieńce i wiązanki pogrzebowe Włochy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Włochy. Kwiaty na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Włochy.