Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żychlin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Żychlin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Żychlin.