Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piława Górna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze możecie podyktować własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Piława Górna. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Piława Górna.