Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świątniki Górne


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Świątniki Górne. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Świątniki Górne.