Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chełm


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Chełm. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Chełm.