Wieńce i wiązanki pogrzebowe Karpacz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Karpacz. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Karpacz.