Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ciechocinek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Ciechocinek. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Ciechocinek.