Wieńce i wiązanki pogrzebowe Paczków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Paczków. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Paczków.