Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jarocin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Jarocin. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Jarocin.