Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ełk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Ełk. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ełk.