Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dukla


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Dukla. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Dukla.