Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rydzyna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Rydzyna. Kompozycje na pogrzeb przywozimy dokładnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Rydzyna.