Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pszów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Pszów. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy idealnie na ustalony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Pszów.