Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczytno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Szczytno. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szczytno.