Wieńce i wiązanki pogrzebowe Annopol


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie możesz być obecny na ceremonii pogrzebowej istotnej dla Ciebie osoby, natomiast chciałbyś za pomocą kwiatów, złożonych na grobie, zaprezentować swoją pamięć? Skorzystaj z naszej oferty dostawy wieńców i wiązanek, przesyłanych bezpośrednio do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego na okręgu Annopol. Kompozycje kwiatów na cmentarz dostępne w naszej ofercie zostały opracowane przez wykwalifikowanych florystów, od lat specjalizujących się w tworzeniu kompozycji pogrzebowych. Zaplanuj słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na szarfie, dołączonej do wieńca lub wiązanki. Dobrze rozumiemy jak ważne jest dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich ukochanych, poprzez złożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, pięknej i interesującej kompozycji cmentarnej, stąd też tworzone przez nas zestawienia, wykonywane są z najwyższej jakości kwiatów i dodatków. Korzystając z naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko i sprawnie złożyć zamówienie na wybraną aranżację pogrzebową, bez konieczności osobistego odbioru czy zajmowania bliskich. Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się jak wygodne i błyskawiczne może być rezerwowanie dostawy wieńców i wiązanek.