Wieńce i wiązanki pogrzebowe Niemodlin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie można przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Niemodlin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Niemodlin.