Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wyszków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Wyszków. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Wyszków.