Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łochów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Łochów. Kwiaty na pogrzeb dowozimy idealnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łochów.