Wieńce i wiązanki pogrzebowe Suchań


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Suchań. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Suchań.