Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łobez


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe zawozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Łobez. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy dokładnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łobez.