Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radzionków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Radzionków. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radzionków.