Wieńce i wiązanki pogrzebowe Golub-Dobrzyń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Golub-Dobrzyń. Kwiaty na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Golub-Dobrzyń.