Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowe Miasto Lubawskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze można podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Nowe Miasto Lubawskie. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Nowe Miasto Lubawskie.