Wieńce i wiązanki pogrzebowe Połczyn-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Połczyn-Zdrój. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Połczyn-Zdrój.