Wieńce i wiązanki pogrzebowe Reda


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Reda. Kwiaty na pogrzeb dowozimy dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Reda.