Wieńce i wiązanki pogrzebowe Stronie Śląskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Stronie Śląskie. Kwiaty na pogrzeb przywozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Stronie Śląskie.