Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sokółka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Sokółka. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Sokółka.