Wieńce i wiązanki pogrzebowe Cieszyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dostarczana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Cieszyn. Kwiaty na pogrzeb zawozimy idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Cieszyn.