Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chęciny


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Chęciny. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Chęciny.