Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sulejów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Sulejów. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Sulejów.