Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wasilków


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Wasilków. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Wasilków.