Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krzeszowice


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Krzeszowice. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Krzeszowice.