Wieńce i wiązanki pogrzebowe Przemyśl


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Przemyśl. Kwiaty na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Przemyśl.