Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zgierz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze możecie wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze miasta Zgierz. Kompozycje pogrzebowe zawozimy idealnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Zgierz.