Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pełczyce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Pełczyce. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Pełczyce.