Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jasło


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Jasło. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Jasło.