Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tolkmicko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Tolkmicko. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tolkmicko.