Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rydułtowy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Rydułtowy. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Rydułtowy.