Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jastrowie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Jastrowie. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Jastrowie.