Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żuromin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Żuromin. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Żuromin.