Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rawicz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie mogą Państwo przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Rawicz. Kompozycje na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Rawicz.