Wieńce i wiązanki pogrzebowe Olsztynek


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Olsztynek. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Olsztynek.