Wieńce i wiązanki pogrzebowe Hel


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Hel. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Hel.