Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krasnystaw


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Krasnystaw. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Krasnystaw.