Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żnin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Żnin. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Żnin.