Wieńce i wiązanki pogrzebowe Chrzanów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie możecie wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Chrzanów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Chrzanów.