Wieńce i wiązanki pogrzebowe Krosno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Krosno. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na wskazaną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Krosno.